Hakkımızda

BEPSAŞ 20 Yılı aşkın tecrübesiyle Bursa'nın lider enjeksiyon firmasıdır.

BEPSAŞ Plastik Enjeksiyon, 2000 yılından günümüze kadar faaliyetlerine büyük bir titizlikle devam eden, endüstriyel teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve temin ettiği makine ve teçhizatı bu teknolojilere göre şekillendirerek projelerinde kullanan, uzman kadrosu ile profesyonelliğe önem veren bir firmadır.

1000 mt2'lik üretim parkuru olan firmamız, her türlü plastik kalıp ve plastik enjeksiyon üretimi için en doğru ve güvenilir adrestir.

BEPSAŞ Plastik Enjeksiyon olarak  uzman kadromuzla güvenilir bir marka halinde tüm Türkiye'ye üretim ve hizmet vermekteyiz. 

Bepsaş Plastik, Üretim parkurunda bulunan tüm makinelerinde istenilen tüm ebat ve adette üretim yapabilmektedir. Üretimini yaptığımız ürünler, Otomotiv, Promosyon, Yedek parça, Üretim ek malzemeleri vs. gibi bir çok alanda kullanılabilmektedir.

KALIPLAR

Size hizmet verirken, Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda istediğiniz ürüne özel 3D tasarım çalışmaları ile birlikte kalıp çıkartılarak hazır hale getirilmektedir. Kalıplarımız kendi imalatımız olup tüm müşterilerimizin kalıplarını üretim tesisimizde güvenle korumaktayız. Bepsaş Plastik olarak Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak satış öncesi ve sonrası tüm ilişki ve desteğimizi sizin hizmetinize sunuyoruz.


DEĞERLERİMİZ

• Ürün ve hizmetimizi müşterilerimize sunarken onlar gibi düşünerek, kusursuz müşteri memnuniyeti ilkesini ele almaktayız.

• Dinamik ve yenilikçi yapımızı kaybetmeden, işimizi en iyiyi yapmak için duyduğumuz heyecanla işlerimizi büyütüyoruz.

• Personel memnuniyeti ile gelişimlerini ön planda tutarken sahip olduğumuz insan kaynağımızdan aldığımız güç ile hedeflerimizi gerçekleştiriyoruz.

• Çalışanlarımızın , müşterilerimizin ve diğer paydaşlarımızın ilişkilerinde yasalara ve ahlaka uygun, adil ve karşılıklı yarar sağlayacak şeffaf ve iyi niyetli yaklaşım anlayışını benimsiyoruz.

• Çalışma kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olan iş sağlığı ve güvenliği sistemi ile İş kazaları ve meslek hastalıklarını en aza indiriyoruz.

• Ekip gücümüz ile farklı bakış açıları ve bilgi birikimleri, bizlere yeni yaratıcı fırsatlar doğuruyor. Çalışan ve müşterilerimizin fikir ve önerilerine değer veriyoruz.

• Sektörde yaşanan gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek, en yeni teknolojileri edinmek için sürekli yatırım yapıyoruz.

• Çevresel etkilerin kontrol altına alınması için kaynaklarımızı savurmadan akılcı kullanmaya özen gösteriyoruz.

• Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara olan sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Çevresel, ekonomik ve sosyal sorumluluğumuzu her zaman göstererek, güçlü işgücü, altyapı, bilgi, teknoloji ve güven ile sürdürülebilir büyümenin önemine inanıyoruz.